Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Deszczowy, wesoły Dzień Dziecka w Solcu-Zdroju

Utworzono dnia 06.06.2022

 

4 czerwca w Gminnym Centrum Kultury w Solcu – Zdroju świętowaliśmy Dzień Dziecka.

Dzień ten był wyjątkowy bo bardzo deszczowy. Jednak pogoda nie mogła nam popsuć planów. Wspólnie z dziećmi i ich rodzicami stworzyliśmy cudowną , radosną atmosferę. Każde pomieszczenie w GCK było zajęte przez naszych gości. Nawet kuchnia stała się „centrum stylizacji”, gdzie wspaniali wolontariusze Natalia Przybycień, Maksymilian Sowula, Michał Chlebek, Kacper Kosecki, Adrian Pawłowski i Kacper Fijał malowali twarze i włosy. Kolejka do „centrum stylizacji” nie miała końca.

 

 

 

 

Korytarze wypełniło stoisko z zabawkami Na wejściu do budynku Pani Teresa Sowula serwowała watę cukrową i inne domowej roboty smakołyki takie jak rurki z bitą śmietaną czy ciasto. W innym zakamarku znalazła się maszyna z przepysznym popcornem.

 

 

 

 

W jednej z sal zajęć pojawili się wyjątkowi ludzie, którzy prowadzili edukację z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom. Miejsce to było odwiedzane zarówno przez rodziców, dzieci i młodzież. Rodzice mogli dowiedzieć się jakie są używki, na co zwracać uwagę, jak rozmawiać z dziećmi. Dzieci miały szansę założyć alkogogle i narkogogle, w których mogli doświadczyć negatywnych skutków spożycia środków odurzających.

 

 

 

 

Jednym z punktów, który przyciągał do odwiedzenia była sala, na której odbywały się animacje prowadzone przez Annę Kukawską znaną z seriali telewizyjnych. Liczne konkursy, zabawy i wspólne śpiewanie dało wiele radości. Na zakończenie fani Pani Ani robili sobie pamiątkowe zdjęcia i zbierali autografy.

 

 

 

 

Niewątpliwą atrakcją były dmuchańce, które mimo deszczu pojawiły się na naszej imprezie. Udało się jej rozłożyć w największej sali.

 

Każdy znalazł coś dla siebie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć zobaczycie tutaj ---- >   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.381815633978784&type=3