Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

W miniony weekend powitaliśmy wakcje w Solcu - Zdroju!

Utworzono dnia 04.07.2023

Oficjalne Powitanie Wakacji w Solcu-Zdroju za nami!


 

Solecki deptak wypełniony po brzegi, uśmiechnięte twarze dzieci i muzyczna uczta dla uszu płynąca ze sceny – taki obraz zapamiętamy z naszego dwudniowego eventu, rozpoczynającego wakacje w Solcu-Zdroju.

,,Powitanie wakacji” to impreza, która zapracowała już na miano cyklicznej i jednej z najważniejszych imprez w Solcu-Zdroju. Organizatorzy wydarzenia: Wójt Gminy Solec-Zdrój oraz Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdrój i tym razem przygotowali dla nas bogaty program wypełniony atrakcjami dla dzieci oraz muzycznymi występami. I choć w pewnym momencie czarne chmury zawisły nad naszym soleckim deptakiem to ostatecznie aura okazała się być dla nas łaskawa i nic nie przeszkodziło w świetnej zabawie!

Podczas dwudniowej imprezy, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekały animacje, występ iluzjonisty Pana Magicznego, dmuchane wesołe miasteczko, a także liczne stoiska między innymi z zabawkami, kolorowymi warkoczykami, tatuażami natryskowymi itp. Dorośli mogli korzystać ze stoisk gastronomicznych, posłuchać świetnej muzyki, a także trochę rozruszać swoje kości podczas wieczornej zabawy tanecznej.

Wizytówką Powitania Wakacji jest przede wszystkim jednak świetna muzyczna oprawa. W tym roku mogliśmy posłuchać pięknych głosów soleckiej młodzieży szlifującej swój talent na zajęciach muzycznych w GCK, która z roku na rok notuje niesamowity muzyczny progres. Zauważyli to widzowie, którzy doceniali kolejne występy gromkimi brawami. Natomiast show w sobotnie popołudnie skradła ukraińska skrzypaczka Zhanna Zharkova, wykonując na scenie znane motywy muzyczne i popularne utwory.

 

 

W niedzielę mogliśmy usłyszeć połączenie energicznego gitarowego brzmienia z charyzmatycznym wokalem, czyli zespół NO BROTHERS. Ten muzyczny duet wykonał dla nas swoje autorskie utwory, oraz znane rockowe covery. Na scenie również ponownie zaprezentowała się nasza solecka młodzież, będąca suportem gwiazdy wieczoru. A był nią artysta, którego utwory biją rekordy wyświetleń na serwisie internetowym youtube – SKOLIM. Jego występ poderwał do zabawy solecką publikę, która wypełniła po brzegi nasz deptak.

 

 

Dziękujemy za to że byliście z nami i razem mogliśmy oficjalnie Powitać Wakacje w Solcu-Zdroju. Zapraszamy do śledzenia social mediów gck, bo już niebawem kolejne muzyczne niespodzianki. Do zobaczenia na naszym soleckim deptaku już za rok!

 

 

 

 

 

Obszerna fotorelacja --- >  https://www.facebook.com/gcksolec