Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sobotni „Wieczór z Gwiazdą” zachwycił publiczność w Solcu – Zdroju

Utworzono dnia 10.07.2023

 

8 lipca 2023r. wypełniona po brzegi sala widowiskowa w Solcu - Zdroju była przesiąknięta ekscytacją i oczekiwaniem na rozpoczęcie koncertu w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku - Zdroju.

Koncert rozpoczął zespół Strauss Ensemble wprawiając publiczność w wyjątkowy nastrój, po chwili wkroczyła na scenę w eleganckiej sukni Grażyna Brodzińska i uśmiechnęła się do publiczności, wywołując gromkie oklaski.

 

 

 

W czasie koncertu nie brakowało również współpracy z innymi artystami. W momencie, gdy Łukasz Kostka wszedł na scenę, publiczność wybuchła entuzjazmem, witając go gromkimi brawami. Jego głęboki, mocny baryton natychmiast zajął całą salę. W miarę jak koncert trwał, artyści zaserwowali niezapomniane wokalne popisy, które wywoływały niezwykłą energią.

 

 

 

Publiczność reagowała na każdy dźwięk i każde słowo wypowiedziane podczas koncertu. Były chwile, kiedy cała sala jednocześnie śpiewała refreny utworów, tworząc niezapomniane chórki. Emocje wybuchły w momencie, gdy artyści zaskoczyli publiczność improwizacją i nieoczekiwanym popisami tanecznymi na scenie. Grażyna Brodzińska zatańczyła m.in. tango z prowadzącym koncert Adamem Czopkiem.

 

 

 

Podczas koncertu czas znalazł się w zawieszeniu, a wszystkie obecne osoby oddały się w pełni doświadczeniu muzyki na żywo. Był to koncert, który zapadł głęboko w pamięć każdego uczestnika. Nie tylko ze względu na niezapomniane występy artystów, ale także z powodu magicznej atmosfery, która połączyła ich wszystkich w jednym, niepowtarzalnym muzycznym świecie.

Koncert został zorganizowany przy wsparciu środków z budżetu Gminy Solec – Zdrój oraz spółki Malinowe Hotele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Autor zdjęć: Jarosław Kruk