Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Piknik Rodzinny " Kolorowy zawrót głowy" w dwóch częściach

Utworzono dnia 02.08.2023

Piknik Rodzinny „ Kolorowy zawrót głowy” został częściowo zrealizowany w planowanym terminie. Ze względu na nasiąknięcie gruntu w wyniku intensywnych opadów deszczu w ostatnim tygodniu lipca ustawienie sceny oraz innych elementów niezbędnych do organizacji wydarzenia na płycie stadionu było niemożliwe.

Jak mówi polskie przysłowie „ Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” i tak z jednej imprezy zrobiły się dwie. Pierwsza 30 lipca, druga 14 sierpnia br.

Pierwsza ( Part I) 30 lipca 2023r. do Hali Sportowej w Solcu – Zdroju przyciągnęła fanów zespołów Maskotki oraz Piękni i Młodzi Dawid Narożny.

Pełen energii koncert zespołu Maskotki dedykowany był najmłodszym fanom muzyki. Interaktywny charakter koncertu to kluczowy element, który zachęcał dzieci oraz ich opiekunów do współudziału i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Uczestnicy mogli tańczyć razem z Ciocią Andzią, śpiewać refreny znanych piosenek i wziąć udział w krótkich konkursach i zabawach z nagrodami. Ten barwny i dynamiczny występ był skrojony tak, aby zapewnić dzieciom niezapomniane przeżycia.

 

 

 

 

 

 

 

Koncert zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny to emocjonujące doświadczenie muzyczne, które przyciągnęło zarówno młodszych, jak i starszych fanów zespołu. Dawid Narożny, jako główny wokalista, emanował charyzmą i pozytywną energią, która zachęcała publiczność do wspólnego śpiewania i tańczenia. W trakcie występu zespół prezentował nowe utwory, które mogły być niespodzianką dla fanów, a także zapewnił radość i rozrywkę w dobrze znanych i lubianych przebojach.

Po wspaniałych koncertach artyści zostali zaproszeni do nowopowsałego Pensjonatu Syrenka, gdzie skorzystali z noclegu w komfortowych warunkach oraz zasmakowali pysznych dań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga część wydarzenia (Part II) planowana jest na 14 sierpnia 2023r. na Stadionie Sportowym w Solcu – Zdroju. Organizatorzy zaplanowali na ten dzień liczne atrakcje dla młodszych i starszych.

Koncert w wykonaniu najzdolniejszej soleckiej młodzieży uczęszczającej na zajęcia muzyczne do Gminnego Centrum Kultury prowadzone przez Pana Radosława Kornasia.

Animacje z kopalnią marzeń, podczas których spełni się nie jedno dziecięce marzenie.

Kolorowe proszki HOLI i ich barwna mgła, która sprawi wiele radości każdemu.

Świętokrzyski Zbój Madej i jego jaskinia pełna legend i tajemnic.

„Zabawa taneczna pod gwiazdami”.

Dla najmłodszych uczestników bezpłatne dmuchańce.

Stoiska handlowe z gastronomią, zabawkami, i in.