Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Muzyczna ekscytacja i odkrywanie nowych brzmień podczas koncertu Tomasz Kozłowskiego

Utworzono dnia 11.07.2023

Koncert Tomasza Kozłowskiego był niezwykłym doświadczeniem muzycznym, które przeniosło słuchaczy w różne światy dźwięków. Jego umiejętności instrumentalne, różnorodność repertuaru i interakcja z publicznością stworzyły niezapomnianą atmosferę pełną muzycznej ekscytacji i odkrywania nowych brzmień.

 

 

 

Po raz drugi gościliśmy na naszej soleckiej scenie Tomasza Kozłowskiego. Artysta zaprezentował nam swój nowy program ,,Nicość jest słodka". Tomasz Kozłowski na co dzień mieszka i pracuje w Kielcach. Z zawodu jest profesorem nauk technicznych, geotechnikiem i specjalistą od kalorymetrii skaningowej. Pełni także funkcję dziekana na Wydziale Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki. Prywatnie to człowiek wielu pasji. Szczególne miejsce w jego życiu zajmuje twórczość poetycka i literacka. To właśnie ją mogliśmy podziwiać na naszej soleckiej scenie.

 

 

Artysta zabrał nas w dwugodzinną, muzyczną podróż wykonując swoje utwory, budując przy tym niesamowity klimat, który udzielił się również publiczności. Ta twórczość inspirowana Leonarden Cohenem, oraz takimi zespołami jak Stare Dobre Małżeństwo, czy Wolna Grupa Bukowina została nagrodzona gromki brawami przez naszą widownię. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, będziemy mogli znów podziwiać umiejętności wokalno-instrumentalne Pana Tomasza na naszej scenie. To uczta dla ciała i ducha.