Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Kobiet z GCK!

Utworzono dnia 20.02.2020

Wszystkie Panie gorąco zachęcamy do spędzenia Dnia Kobiet z Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju. W tym roku czeka na was przezabawny spektakl ,,Separacja".

Bohaterem zbiorowym sztuki jest para małżeńska z 10 letnim stażem, która weszła w fazę kryzysu, wynikającego z pewnej znaczącej asymetrii wiekowej. A ponieważ są to Kowalscy mieszkający w bloku, więc z faktu użytkowania wspólnej kuchni i łazienki wynika moc przezabawnych knowań i spisków, które bawią publiczność przez dwie godziny.

W roli Joanny zobaczymy aktorkę Monikę Chrzanowską, którą mogliśmy zobaczyć w popularnych serialach telewizyjnych takich jak: Ojciec Mateusz, M jak Miłość, Na wspólnej i wielu innych, ale prawdziwą gratką dla widzów będzie możliwość zobaczenia aktorki w filmie "Angel.a" w którym gra główną rolę. „Angel.a” kinową premierę mieć będzie w tym roku.

W roli Patryka wystąpi – Mariusz Marczyk aktor, założyciel dyrektor artystyczny Sceny „Rode.” Autor powieści, dramatów i książek poetyckich. Mariusz Marczyk jest też mistrzem żywego słowa – zdobywcą wielu nagród. Między innymi nagrody Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Poznaniu, a,także nagrody za najlepszą interpretację tekstu biblijnego oraz nagrody publiczności.

Na każdą Panią czeka miła niespodzianka.
Organizatorami wydarzenia są:
Wójt Gminy Solec-Zdrój Pan Adam Pałys
Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju.

Serdecznie zapraszamy!